PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34467}

Młodzi dzicy

The Young Savages
7,5 132
oceny
7,5 10 1 132
Młodzi dzicy
powrót do forum filmu Młodzi dzicy

Jednak lewacka propaganda, którą zaserwowano w finale filmu, zdecydowanie obniża jego ocenę.

ocenił(a) film na 6
Morgan_Mortimer_Graff

Dokladnie to samo pomyslalem.

SPOILER

Zaciukali slepca nozami...i poszli do psychuszki albo na rok do poprawczaka. Szlag mnie trafil. A za to co powiedzial matce zabitego to powinien dostac od niej z liscia.

Ale film zrobiony bardzo poprawnie i pod wzgledem fabuly bardziej mnie wciagnal niz wiekszosc filmow tego rezysera. Ale za ta koncowke to nie moge dac wiecej niz 6 gwiazdek.

ocenił(a) film na 7
Morgan_Mortimer_Graff

Lewacka propaganda dała ludziom "szerokie horyzonty myślenia". Prawicowe, twardogłowe poglądy utrzymują społeczeństwo w zwykłym podporządkowaniu. Wykorzystują prawo i inne szczytne ideały wyłącznie dla własnych zastanych interesów. Takie jest moje zdanie.
Wracając zaś do filmu chyba nie zrozumieliście (ty i kolega poniżej) jego podstawowego przesłania, które brzmi: "Prawda ponad wszystko"! I według ustaleń poczynionych podczas procesu dostali to, na co zasługiwali (według określonych reguł). W jakimś stopniu był to bardziej sprawiedliwy wyrok, niż zwykły osąd społeczeństwa, które od razu chce kary śmierci...tak samo jak matka zabitego.

srick.pl

"Lewacka propaganda dała ludziom "szerokie horyzonty myślenia"

Zabawne zdanie. Komiczne wręcz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones