PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95810}

Kojak

7,3 8 065
ocen
7,3 10 1 8065
7,4 5
ocen krytyków
Kojak
powrót do forum serialu Kojak

Mam pytanie czy ktoś z Was nagrywa ten serial lub nagrał pierwsze 3 sezony.Ja niestety zacząłem nagrywać dopiero pod konieć 3-ego sezonu.
Z chęcią bym skompletował cały serialik,pomijając oczywiście sezon 6-ty,
bo to już odgrzewane kotlety były po latach.Jestem zainteresowany pięcioma sezonami Kojak'a z lat 70-tych.
Z góry dzięki za info...


Who loves ya,baby????

ocenił(a) serial na 10
roberto97

Ja znalazłem kilkanaście odcinków na chomikuj.pl.

ocenił(a) serial na 8
roberto97

odezwij sie do mnie na email mlodziak87@interia.pl
tez nagrywam i znalazlem na torrentach 17 odcinkow 3 sezonu
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
mlodziak87

nie mam mozliwosci nagrywania a chetnie bym obejrzal bo posiadam tylko kilka ktore znalzlem na chomikuj.
czy jest jakas mozliwosc pobrania od ciebie nagranych odcinkow tylko nie przez torrent.

ocenił(a) serial na 10
roberto97

Mógłbyś mi przesłać te co masz nagrane?

ocenił(a) serial na 10
roberto97

A ile masz tych odcinków z 3 sezonu? Daj znać. Ja też coś mam.

ocenił(a) serial na 10
dudek1520

Witam serdecznie i pozdrawiam czy mógłby mi pan udostępnić te odcinki które pan ma?

ocenił(a) serial na 10
mecenas1939

A masz jakieś odcinki Kojaka albo jakieś ciekawe mało znane filmy np z ery vhs bądź nagrane z tv?

użytkownik usunięty
dudek1520

Witam, ja również jestem fanem Kojaka. Mam trochę starych filmów z epoki VHS. Może pomówiony na @?

dudek1520

hej Dudek 1520 mam pytanie posiadasz jakeś seriale nagrane zTVP1

ocenił(a) serial na 10
tiger29

z tvp1 to słabo. w tej chwili nie przypominam sobie akurat z tej stacji nagranego serialu. Miałbyś może takie seriale jak: Żar tropików, Niebezpieczne ujęcia, Tequilla i Bonetti czy serial Herkules z Szołajskim i te 5 filmów tv również z Herkulesem?

ocenił(a) serial na 10
dudek1520

Emitują od 3 tygodni na tv silesia

dudek1520

nie mam tych seriali

ocenił(a) serial na 10
tiger29

szkoda, gdybyś wiedział kto mógłby mieć byłbym wdzięczny za informację.

ocenił(a) serial na 10
dudek1520

Witam serdecznie i pozdrawiam ma Pan może te ogrzewane kotlety czyli 6sezon Kojaka? Ja nam sezony 1-4

mecenas1939

Witam, proszę zlitujcie się nade mną i udostępnijcie mi ten serial. Nigdzie nie mogę dorwać Kojaka. W zamian mogę się podzielić innymi kultowymi serialalmi ze swojej kolekcji.
Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 10
brgoss

Pierwszy sezon kupi Pan w internecie od 1 stycznia 2018 był emitowany na tv silesia

ocenił(a) serial na 10
roberto97

Od dzisiaj Kojak w metro tv dzwoniłem do nich powiedzieli że jeśli będzie niska oglądalność to wyemitują tylko jeden sezon proponuję petycję żeby wyemitowali cały ktoś coś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones