Lina RomayII

Rosa María Almirall Martínez

7,4
166 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lina Romay


Był sobie kiedyś popularny francuski film XXX pod tytułem LA SEXE QUI PARLE (1975, reż. Claude Mulot). Zgodnie z tytułem traktował o waginie obdarzonej darem mowy. Niezmordowany Jesus Franco postanowił pójść za ciosem i 10 lat później nakręcił film, w którym gada zarówno wagina, jak i odbyt. Ten drugi, obdarzony bardziej przyjemnym głosem (brzmiącym jak Amorek z KUSZENIA DR. ANTONIEGO Felliniego!), skarży się żałośnie: jego koleżanka z przodu ma więcej zabawy! Na szczęście wszystko kończy się pomyślnie dla obu stron, mokrych i szczęśliwych.

Posiadaczką obu gadatliwych narządów jest rzecz jasna Lina Romay, w latach 80tych wyjątkowo pulchna (patrz również PODGLĄDACZ I EKSHIBICJONISTKA), z włosami pofarbowanymi na rudo. Osobiście wolę jej naturalne krągłości od dzisiejszych nienaturalnie szczupłych talii oraz silikonów.

PS. To już mój drugi post dotyczący nie tyle nie tyle samej Romay, co filmu, w którym zagrała. Akurat LULU'S TALKING ASS znajduje się na FW, ale trudno powiedzieć, do kiedy. Pozycje Adult są systematycznie kasowane. Niesłusznie, ponieważ filmografia wielu aktorów nie jest kompletna bez tytułów XXX, w jakich zdażyło im się wystąpić. Za przykład niech posłuży tu Sylvester Stallone i film PARTY AT KITTY AND STUD'S (znany też jako ITALIAN STALLION).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones