PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30697}

Przylądek strachu

Cape Fear
7,5 5 129
ocen
7,5 10 1 5129
7,1 11
ocen krytyków
Przylądek strachu
powrót do forum filmu Przylądek strachu

Dobry film!

ocenił(a) film na 7

Do ostatniej akcji filmy był na prawdę świetny, dobra gra aktorska, świetna muzyka, znakomite napięcie. Przy ostatniej scenie klimat trochę spada, miałem wrażenie że nie postarali się do końca z końcówką filmu (biorę również poprawkę na to że to film z lat 60' i nie pozwala technika na na prawdę świetną akcje). Krótko mówiąc czułem większe napięcie przez resztę filmu niż w ostatniej akcji, gdzie wątki były trochę poplątane (np.: jak długo przechodził od żony do córki, to było trochę przesadzone i aż mnie raziło). Lecz ogólnie, film się świetnie ogląda, jeden z najlepszych thrillerów tamtych czasów mimo wszystko. Gorąco polecam!

Zielinsky

Z perspektywy naszych czasów wiele scen może uchodzić za archaiczne, np.teatralne gesty aktorów (tak się wówczas grało i na tym też polega urok dawnych filmów), tym nie mniej to naprawdę niezły thriller. SPOILER Ale Cady mógł sobie czasem zmieniać ten swój kapelusik bo od razu rzucał się w oczy - choć wiem, że to celowy zabieg twórców, gdyby jakiś widz-gapa nie wypatrzył go w którymś momencie na ekranie;-) Nie wspomnę już o tym, że zaliczając 2 razy w głowę kamieniem wielkości pięści jak gdyby nic wstał i dalej szukał Bowdena, bo nie takie głupoty można ujrzeć w filmach współczesnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones