PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6862}

Koziorożec Jeden

Capricorn One
6,9 2 669
ocen
6,9 10 1 2669
5,2 4
oceny krytyków
Koziorożec Jeden
powrót do forum filmu Koziorożec Jeden

Ambicja chłodnie.

ocenił(a) film na 7

Lubię takie filmy bo mają w sobie duszę, lecz jednak im dalej w film zainteresowanie, intryga,
teoretyczne napięcie opada...

Hyams lubi podejmować takie tematy jak astronautyka (Capricorn One + Odyseja Kosmiczna
2010), lecz im dłużej oglądałem film odnosiłem wrażenie że albo reżyser się gubi, za bardzo go
ponosi lub po prostu jego filmy w pewnym momencie idą w nie tą stronę i muszą kończyć się
hollywoodzkim happy-endem co tutaj strasznie mnie zawiodło, choć jeszcze przy pościgu przez
helikoptery liczyłem że nie dojdzie do bezpłciowego szczęśliwego końca, a końcowe sceny (Gould
+ Brolin slowmo) to naprawdę już naciągana sprawa, trochę słabizna i zrobienie coś już na
odczepkę.

Inny minus to na pewno mieszana gra aktorska dialogi pomiędzy Gouldem a Black jakby były
wycięte z innego filmu i tutaj w ogóle nie pasują, jak i jej dziwny wzrok też zastanawia, czy
rozmowa ekipy "wysłanej" na Marsa też jest dosyć słaba.

Plus to na pewno muzyka, ujęcia i pomysł na film które Hyams posiada ale jak wcześniej pisałem
w pewnym momencie temu reżyserowi idzie coś nie tak...

Liczyłem że ten film będzie u mnie wysoko, lecz jednak daje jej 7/10 czegoś zabrakło.

klaryns

Mogli się wysilić na te dodatkowe 5-10 minut i dać jakiś epilog

ocenił(a) film na 9
ciosina

Właśnie obejrzałem i również brakuje mi dodatkowych 10 minut które przedstawiły by konsekwencje takich wydarzeń

ocenił(a) film na 7
pikardil

film ma dobre zakonczenie tylko trzeba je rozszyfrowac. Jakie konsekwencje?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones